Soki i Dieta

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji soków świeżych, tłoczonych na zimno popularnie zwanych cold press. Duża ilość tłoczonych surowców pozwala nam na tworzenie autorskich mieszanek soków świeżych mających zastosowanie w dietach sokowych. Surowych, nieprzetworzonych, bogatych w substancje odżywcze, cechujących się bardzo wysokim poziomem biowitalności. Potwierdzonym w niezależnych badaniach przez naukowców Laboratorium Eksperymentalnych Technik Badawczych Surowców i Produktów Biologicznych Uniwersytetu Rolniczego im Hugo Kołłątaja w Krakowie.  

Wszystko naturalnie bez żadnych dodatków takich jak cukier, barwniki czy ulepszacze. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny smak tłoczonych soków z Tłocznia Chocznia dostrzegli krytycy kulinarni z międzynarodowego Żółtego Przewodnika Gault&Millau a także  mistrz dziennikarstwa kulinarnego Robert Makłowicz.

ZIELONY_edited.jpg

Surowy znaczy zdrowy.

Dla osób świadomych zdrowego odżywiania i dbających o swoją sylwetkę przygotowaliśmy zestaw diety sokowej.
Stosując dietę sokową z Tłoczni Choczni dostarczasz do swojego organizmu pełne spektrum witamin, minerałów i pełnowartościowych fitoenzymów. Spożywanie soków przynosi szereg korzyści dla zdrowia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. 
Nasza dieta sokowa:
-   poprawia samopoczucie
-   przyśpiesza metabolizm
-   poprawia wygląd skóry
- spowalnia procesy starzenia wymiatając wolne rodniki
- pozwala w szybkim tempie zrzucić kilka kilogramów
- wzmacnia odporność i dodaje energii witalnych
-  w naturalny sposób uzupełnia niedobory witamin i minerałów
-jest odpowiednim wstępem do rozpoczęcia przygody z dietą wegańską i wegetariańską
Aby z potęgować zdrowotne działanie soków i przekazać  naturze należny jej szacunek, rozlewamy nasze wyroby tylko do butelek szklanych, które można ponownie wykorzystać lub łatwo poddać procesowi recyklingu.
ENERGIA.jpeg
DIETA 3b.jpeg
Po za wspaniałymi sokami świeżymi na szczególną uwagę zasługują nasze soki z gatunku SUPERFOOD.
Sok ze Skrzypu, Aronii czy Imbiru,100%, to obowiązkowa pozycja  dla dbających o swoje zdrowie.

 

 

W okresie zimowym specjalnie dla zmarzluchów i narciarzy przygotowujemy bezalkoholowy Grzaniec Jabłkowy. Jest to tłoczony sok jabłkowy z dodatkiem przypraw korzennych, serwowany na gorąco który doskonale rozgrzewa zziębnięte dzieci i dorosłych.  Sok ten zdobywa coraz większą popularność zwłaszcza na stokach narciarskich południowej Polski.