Soki i Dieta

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji soków świeżych, tłoczonych na zimno popularnie zwanych cold press. Duża ilość tłoczonych surowców pozwala nam na tworzenie autorskich mieszanek soków świeżych. Surowych, nieprzetworzonych, bogatych w substancje odżywcze, cechujących się bardzo wysokim poziomem biowitalności. Potwierdzonym w niezależnych badaniach przez naukowców Laboratorium Eksperymentalnych Technik Badawczych Surowców i Produktów Biologicznych Uniwersytetu Rolniczego im Hugo Kołłątaja w Krakowie.  

Wszystko naturalnie bez żadnych dodatków takich jak cukier, barwniki czy ulepszacze. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny smak tłoczonych soków z Tłocznia Chocznia dostrzegli krytycy kulinarni z międzynarodowego Żółtego Przewodnika Gault&Millau a także  mistrz dziennikarstwa kulinarnego Robert Makłowicz.

Dieta sokowa i jej wpływ na organizm.

Dla zagorzałych fanów zdrowego odżywiania przygotowaliśmy zestaw diety sokowej składających się z soków o najwyższym poziomie emisji życiodajnych biofotonów . Stosując kuracje sokami Tłocznia Chocznia dostarczasz do swojego organizmu pełne spektrum witamin, minerałów i pełnowartościowych fitoenzymów. Spożywanie surowych soków przynosi szereg korzyści i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. 
-oczyszcza narządy wewnętrzne z zalegających toksyn
-poprawia samopoczucie
-przyśpiesza metabolizm
-poprawia wygląd skóry
-spowalnia procesy starzenia wymiatając wolne rodniki
-pozwala w szybkim tempie zrzucić kilka kilogramów
-wzmacnia odporność i dodaje energii witalnych
-w naturalny sposób uzupełnia niedobory witamin i minerałów
Aby z potęgować zdrowotne działanie soków i przekazać  naturze należny jej szacunek, rozlewamy nasze wyroby tylko do butelek szklanych, które można ponownie wykorzystać lub łatwo poddać procesowi recyklingu.
Na szczególną uwagę zasługują nasze soki z gatunku SUPERFOOD. Sok z Pokrzywy, Aronii czy Imbiru, 100%, bez dodatku cukru, to obowiązkowa pozycja  dla szczególnie dbających o swoje zdrowie. 

W okresie zimowym specjalnie dla zmarzluchów i narciarzy przygotowujemy bezalkoholowy Grzaniec Jabłkowy. Jest to tłoczony sok jabłkowy z dodatkiem przypraw korzennych, serwowany na gorąco który doskonale rozgrzewa zziębnięte dzieci i dorosłych.  Sok ten zdobywa coraz większą popularność zwłaszcza na stokach narciarskich południowej Polski.