Soki i Dieta

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji soków świeżych, tłoczonych na zimno popularnie zwanych cold press. Duża ilość tłoczonych surowców pozwala nam na tworzenie autorskich mieszanek soków świeżych mających zastosowanie w dietach sokowych. Surowych, nieprzetworzonych, bogatych w substancje odżywcze, cechujących się bardzo wysokim poziomem biowitalności. Potwierdzonym w niezależnych badaniach przez naukowców Laboratorium Eksperymentalnych Technik Badawczych Surowców i Produktów Biologicznych Uniwersytetu Rolniczego im Hugo Kołłątaja w Krakowie.  

Wszystko naturalnie bez żadnych dodatków takich jak cukier, barwniki czy ulepszacze. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny smak tłoczonych soków z Tłocznia Chocznia dostrzegli krytycy kulinarni z międzynarodowego Żółtego Przewodnika Gault&Millau a także  mistrz dziennikarstwa kulinarnego Robert Makłowicz.

Surowy znaczy zdrowy.

Dla osób świadomych zdrowego odżywiania i dbających o swoją sylwetkę przygotowaliśmy zestaw diety sokowej.
Stosując dietę sokową z Tłoczni Choczni dostarczasz do swojego organizmu pełne spektrum witamin, minerałów i pełnowartościowych fitoenzymów. Spożywanie soków przynosi szereg korzyści dla zdrowia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. 
Nasza dieta sokowa:
-   poprawia samopoczucie
-   przyśpiesza metabolizm
-   poprawia wygląd skóry
- spowalnia procesy starzenia wymiatając wolne rodniki
- pozwala w szybkim tempie zrzucić kilka kilogramów
- wzmacnia odporność i dodaje energii witalnych
-  w naturalny sposób uzupełnia niedobory witamin i minerałów
-jest odpowiednim wstępem do rozpoczęcia przygody z dietą wegańską i wegetariańską
Aby z potęgować zdrowotne działanie soków i przekazać  naturze należny jej szacunek, rozlewamy nasze wyroby tylko do butelek szklanych, które można ponownie wykorzystać lub łatwo poddać procesowi recyklingu.
DIETA 3b.jpeg

 

W okresie zimowym specjalnie dla zmarzluchów i narciarzy przygotowujemy bezalkoholowy Grzaniec Jabłkowy. Jest to tłoczony sok jabłkowy z dodatkiem przypraw korzennych, serwowany na gorąco który doskonale rozgrzewa zziębnięte dzieci i dorosłych.  Sok ten zdobywa coraz większą popularność zwłaszcza na stokach narciarskich południowej Polski.

Po za wspaniałymi sokami świeżymi na szczególną uwagę zasługują nasze soki z gatunku SUPERFOOD.
Sok ze Skrzypu, Aronii czy Imbiru,100%, to obowiązkowa pozycja  dla dbających o swoje zdrowie.