TŁOCZNIA CHOCZNIA

Świeże soki

cold press  w butelkach szklanych

 

tpay logo.png

Dieta Sokowa 3 dniowa "Mniej kalorii"

SKU 00022
139.00zł
In stock
1
Product Details

Jak sama nazwa wskazuje dieta sokowa "Mniej kalorii" jest polecana osobom o wyższych wymaganiach dietetycznych. Duża zawartość soku z grejpfruta, selera czy ogórka, skutkuje wzmożoną pracą metabolizmu, co przekłada się na ujemny bilans spalanych kalorii.

W składzie trzydniowej diety "Mało kalorii" jest 12 soków świeżych owocowo-warzywnych typu cold press po 3 litry soku na każdy dzień. Soki dostarczamy w butelkach szklanych o pojemności 750ml (4 butelki na dzień). Kaloryczność diety sokowej "Mało kalorii" jednego dnia kuracji wynosi około 1100 kcal. Więcej informacji o zdrowotnych właściwościach soków znajdziesz w dziale "Soki i Dieta"

Skład diety 3-dniowej to 12 butelek soków cold press o pojemności 750ml.

3xJAPOŃSKI 750ml skład: sok z wiśni, pomarańczy i jabłka

3xDIETA 750ml skład: sok z ogórka, grejpfruta i jabłka

3xVIGOR 750ml skład: sok selera, marchewki, imbiru i jabłka

3xZIELONY 750ml skład: sok z szpinaku, pomarańczy, jabłka

Produkt wegański.

Rozpoczynamy dietę sokiem VIGOR, następnie JAPOŃSKI i ZIELONY, dzień kończymy sokiem DIETA. Soki najlepiej konsumować często, małymi porcjami, w chwilach uczucia łaknienia. Nie obawiaj się, będziesz mieć dużo energii, świeże soki są pełne naturalnych substancji odżywczych które zapewnią Ci moc na cały dzień. Efekty diety sokowej można odczuć już od pierwszych godzin kuracji w postaci nadwyżek energii i dobrego samopoczucia. W czasie diety sokowej dopuszcza się picie wody, mieszanie z innymi sokami niesłodzonymi. Polecanym rozwiązaniem jest wzmocnienie działania diety sokowej przez dodawanie do soków niewielkich porcji Tłoczonego soku z imbiru powszechnie uznanego za super-żywność. Pamiętaj aby ostatnią porcję wypić najpóźniej godzinę przed snem. Po upływie tego czasu można pić tylko wodę.

Ważna informacja:

Termin przydatności do spożycia soków:

ZIELONY VIGOR, DIETA JAPOŃSKI 5 dni od daty produkcji

Zaleca się niezwłoczne rozpoczęcie diety, najlepiej w dniu otrzymania przesyłki. Soki po odbiorze koniecznie muszą trafić do lodówki. Należy pamiętać że, są to wyroby świeże i wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych.

Diety sokowe odpowiednio zabezpieczone w termoboxach wysyłamy przesyłką kurierską UPS w każdy wtorek oraz czwartek.

Prosimy o wyrozumiałość jeśli Twoje zamówienie nie jest przetwarzane od razu. Nie mamy magazynu soków, tłoczymy je na bieżąco, przez co obowiązuje kolejność zleceń.

Opakowania zwrotne.

Save this product for later