Świeże soki

cold press  w butelkach szklanych

Tłocznia Chocznia

tpay logo.png

Dieta Sokowa 3 dniowa

Indeks towarów 00020
109.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

W składzie trzydniowej diety mamy 12 soków świeżych owocowo-warzywnych typu cold press po 3 litry soku na każdy dzień. Soki dostarczamy w butelkach szklanych o pojemności 750ml (4 butelki na dzień). Kaloryczność naszej diety sokowej jednego dnia kuracji wynosi około 1300 kcal. Więcej informacji o zdrowotnych właściwościach soków znajdziesz w dziale "Soki i Dieta"

Skład diety 3-dniowej to 12 butelek soków cold press o pojemności 750ml.

3xZIELONY 750ml skład: sok z szpinaku, pomarańczy, jabłka

3xDETOX, 750ml skład: sok z buraka, imbiru, jabłka, grejpfruta

3xENERGIA 750ml skład: sok marchewki, jabłka, pomarańczy

3xHAWAJSKI 750ml skład: sok z rabarbaru, cytryny, jabłka

Produkt wegański.

Warzywa i owoce to obowiązkowy składnik zdrowej diety. Dietę rozpoczynamy sokiem ENERGIA, następnie siły doda Ci sok HAWAJSKI i ZIELONY by wieczorem uspokoił Cię DETOX. Soki najlepiej konsumować często, małymi porcjami, w chwilach uczucia łaknienia. Nie obawiaj się, będziesz mieć dużo energii, świeże soki są pełne naturalnych substancji odżywczych które zapewnią Ci moc na cały dzień. Efekty diety sokowej można odczuć już od pierwszych godzin kuracji w postaci nadwyżek energii i dobrego samopoczucia. W czasie diety sokowej dopuszcza się picie wody, mieszanie z innymi sokami niesłodzonymi. Polecanym rozwiązaniem jest wzmocnienie działania diety sokowej przez dodawanie do soków niewielkich porcji tłoczonego soku z Imbiru powszechnie uznanego za super-żywność.

Pamiętaj aby ostatnią porcję wypić najpóźniej godzinę przed snem. Po upływie tego czasu można pić tylko wodę.

Ważna informacja:

Termin przydatności do spożycia soków:

HAWAJSKI 5dni od daty produkcji

ENERGIA 5dni od daty produkcji

ZIELONY, DETOX 6 dni od daty produkcji

Zaleca się niezwłoczne rozpoczęcie diety, najlepiej w dniu otrzymania przesyłki. Soki po odbiorze muszą trafić do lodówki. Należy pamiętać że są to wyroby świeże i wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych.

Diety sokowe wysyłamy przesyłką kurierską UPS w każdy wtorek oraz czwartek.

Zapisz ten produkt na później