Świeże soki

cold press  w butelkach szklanych

Tłocznia Chocznia

tpay logo.png

Dieta Sokowa 1 dniowa

Indeks towarów 00019
39.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Zestaw diety jednodniowej składa się z 4 soków świeżych tłoczonych warzywnych i owocowo-warzywnych typu cold pressed w butelkach szklanych o pojemności 750ml. Kaloryczność naszej diety sokowej 1-dniowej wynosi około 1300 kcal. Więcej informacji o zdrowotnych własciwościach soków znajdziesz w dziale "Soki i Dieta"

W skład zestawu standardowo wchodzi:

1xZIELONY 750ml skład: sok z pomarańczy, szpinaku, jabłka

1xDETOX 750ml skład: sok z buraka,jabłka, imbiru, grejpfruta,

1xENERGIA 750ml skład:sok z marchewki, jabłka, pomarańczy

1xHAWAJSKI 750ml skład: sok z rabarbaru, cytryny, jabłka

Produkt wegański.

Warzywa i owoce to obowiązkowy składnik zdrowej diety. Zaleca się niezwłoczne rozpoczęcie diety najlepiej w dniu otrzymania przesyłki. Dietę rozpoczynamy sokiem ENERGIA a następnie siły doda Ci sok HAWAJSKI i ZIELONY by wieczorem uspokoił Cię DETOX. Soki najlepiej konsumować często, małymi porcjami. Nie obawiaj się, będziesz mieć dużo energii, świeże soki są pełne naturalnych enzymów i witamin, które zapewnią Ci moc na cały dzień. Polecanym rozwiązaniem jest wzmocnienie działania diety sokowej przez dodawanie do soków niewielkich porcji Tłoczonego soku z Pokrzywy powszechnie uznanego za super-żywność. W czasie diety sokowej dopuszcza się mieszanie z innymi sokami, rozcieńczanie soków wodą. Pamiętaj aby ostatnią porcję wypić najpóźniej godzinę przed snem. Po upływie tego czasu można pić tylko wodę.

Ważna informacja:

Termin przydatności do spożycia soków:

ENERGIA, HAWAJSKI 5dni od daty produkcji

ZIELONY, DETOX 6 dni od daty produkcji

Soki po odbiorze niezwłocznie muszą trafić do lodówki. Należy pamiętać że są to wyroby świeże i surowe wymagające przechowywania w warunkach chłodniczych.

Zapisz ten produkt na później