Dieta Sokowa 1-dniowa 4x750ml

Indeks towarów 00019
49.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Zestaw diety jednodniowej składa się z 4 soków świeżych tłoczonych warzywnych i owocowo-warzywnych typu cold pressed w butelkach szklanych o pojemności 750ml. Kaloryczność naszej diety sokowej 1-dniowej wynosi około 1300 kcal. Więcej informacji o zdrowotnych własciwościach soków znajdziesz w dziale "Soki i Dieta"

W skład zestawu standardowo wchodzi:

1xZIELONY 750ml skład: sok z szpinaku, pomarańczy, jabłka

1xRELAX, 750ml skład: sok z buraka, aronii, jabłka

1xENERGIA 750ml skład: sok marchewki, jabłka, pomarańczy

1xRABUŚ 750ml skład: sok z rabarbaru, jabłka, cytryny

Produkt wegański.

Warzywa i owoce to obowiązkowy składnik zdrowej diety. Dietę rozpoczynamy sokiem ENERGIA, następnie siły doda Ci sok RABUŚ i ZIELONY by wieczorem uspokoił Cię RELAX. Soki najlepiej konsumować często, małymi porcjami, w chwilach uczucia łaknienia. Nie obawiaj się, będziesz mieć dużo energii, świeże soki są pełne naturalnych substancji odżywczych które zapewnią Ci moc na cały dzień. Efekty diety sokowej można odczuć już od pierwszych godzin kuracji w postaci nadwyżek energii i dobrego samopoczucia. W czasie diety sokowej dopuszcza się picie wody, mieszanie z innymi sokami niesłodzonymi. Polecanym rozwiązaniem jest wzmocnienie działania diety sokowej przez dodawanie do soków niewielkich porcji tłoczonych soków specjalnego przeznaczenia powszechnie uznawanych za super-żywność. Niekwestionowanym liderem wśród nich jest tłoczony sok z imbiru który działa wzmacniająco. A także co powinno zainteresować zwłaszcza Panie, tłoczony sok ze skrzypu stosowany od stuleci do pielęgnacji kobiecej urody.

Pamiętaj aby ostatnią porcję wypić najpóźniej godzinę przed snem. Po upływie tego czasu można pić tylko wodę.

Ważna informacja:

Termin przydatności do spożycia soków:

RABUŚ, ENERGIA ZIELONY, RELAX 6 dni od daty produkcji

Zaleca się niezwłoczne rozpoczęcie diety, najlepiej w dniu otrzymania przesyłki. Soki po odbiorze muszą trafić do lodówki. Należy pamiętać że są to wyroby świeże i wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych.

Diety sokowe odpowiednio zabezpieczone w termoboxach wysyłamy przesyłką kurierską UPS w każdy wtorek oraz czwartek.

Prosimy o wyrozumiałość jeśli Twoje zamówienie nie jest przetwarzane od razu. Nie mamy magazynu soków, tłoczymy je na bieżąco, przez co obowiązuje kolejność zleceń.

Opakowania zwrotne.

Zapisz ten produkt na później